Luccie

kolik procent si účtuje aukro za prodanou věc?

nemohu to nikde najít

Nejlepší odpověď
annas

Aukro vybírá poplatky z prodeje, pokud prodáváte vy a zboží vystavíte.

Registrace, přihazování, nakupování a většina dalších funkcí poskytovaných Aukrem je zdarma.

Ceník viz v odkazu:

Zdroj: http://aukro.cz/hel­p_item.php?item=502

Další odpovědi
anonym

Nemohlas to tam najít, protože to tam není.
A není to tam proto, protože je to bezplatná burza, mimochodem loni vyhrála cenu za nejlepší internetový obchod (burzovního typu).
Jediná výjimka je, pokud tam firmy komerčně nabízejí prodeje ve velkém, ty mají individuální smlouvy s provozovatelem, obdobně jako zde na Odpovědích reklamní cestovky a farmaceutikové – s oním modrým logem v pravém rohu příslušné otázky.
Doplňuji:
Oprava: Když kupuješ, neplatíš nic, když prodáváš, viz odkaz Kerberus.
Ale složenku posílají až když součet korunových poplatků dosáhne cca 100Kč, aby nakonec poštovné za složenku pomalu nepřesáhlo výši jednotlivých poplatků.

Berušinka

Myslím, že tam musíš být přihlášená, aby sis to mohla přečíst. Je tam něco takového jako Jak prodat nebo co. Já jsem si tam jen jednou něco koupila. Abych prodávala a ještě za to platila, když peníze potřebuju za to zboží já, to je dost „blbý“ =D