Teplometgang

Kolik procent musím mít z přijímaček, aby se dostat na SŠ??

Nejlepší odpověď
annas

Ptáte se na nepravém místě. Jedině škola, na niž se hlásíte, zná odpověď.

To záleží na škole kolik bodů stanoví pro přijetí, dále na poč tu přijímaných i přihlášených žáků, jejich známkách, jiných aktivitách atd.

Další odpovědi
Akzeret

Opravdu zalezi na skole. Na gymplu v nasem meste prijimaji kazdy rok 30 studentu. Muzes mit i 99% a prijmout te nemusi, protoze min. 30 lidi pred tebou melo min. 99,5%. A navic to maji bodove, ne procentove.
Optej se vedeni skoly, jak to maji. Treba budou otvirat vic trid, pokud bude mit hodne lidi vic nez stanovenou hranici bodu (nebo procent), mohou studentu prijmout vic.
Z doslechu vim, ze skoly prijimaji max. 3 tridy do jednoho rocniku, pokud maji vice jak 60%. Ale takhle to je jen na 5 skolach, co jsem slysela. Na ostatnich (±7) to maji uuuuplne jinak ;)
Opravdu neni jine reseni nez se optat vedeni ustavu ;)