Rokio

Kolik procent mladistvých patří mezi slušnou společnost?

Podle vašich zkušeností kolik procent mládeže považujete za slušné lidi?

Nejlepší odpověď
Palpatine

Já znám dost mladistvých lidí, kteří jsou slušní. Ne všichni jsou nevychovaní parchanti, i když takové taky znám. Mít předsudky na mladé lidi o tom, že jsou neslušní je stejně hloupé jako mít předsudky na staré lidi, že jsou protivní.

Další odpovědi
Drap

K čemu ti bude takové hádaní sloužit? Jelikož jsi nestanovil kritéria a neprovedl průzkum, tak je to jen hádání k ničemu a vyjádření mohou být od 0 po 100%.
Já odhaduji 76,82%