Rokio

Kolik procent lidí v České republice má příjmení Novák/Nováková?

Pokud to víte přesně, budu velmi spokojen. Jestliže ne, napište přibližné procento a budu rád.

Budu také vděčný, pokud mi dáte odkaz na webové stránky, kde lze zjistit počet lidí s určitým příjmením.

Nejlepší odpověď
Dochy

http://www.kdej­sme.cz/

Tady si to najdi…
(Mimochodem, s mým příjmením (neřeknu) je v republice 35 lidí, z nich 19 osobně znám, 1 brzo poznám, 1 jsem náhodně potkal)

Další odpovědi
Ušel ventil

1 Novák na 316 obyvatel
a 1 Nováková' na 307 obyvatel ČR
dohromady je jich asi 68 600 , ale kolik procent to je nevím , ale z příjmení je to nejvíc , zatím , za pár let tu bude třeba nejvíc příjmení Asad,Basir,Muhamad…