Rokio

Kolik procent darů charita Dobrý anděl využije ke správnému účelu?

Správným účelem mám na mysli, že dá danou část potřebným, tzv. danou částku nevyužije na svůj provoz?

Nejlepší odpověď
marci1

Výroční zpráva za r. 2016:
https://www.do­bryandel.cz/wp-content/upload­s/2017/08/Dobry-andel_VZ-2016-1.pdf

Další odpovědi
Edison

Se zeptej přímo jich. Jistě mají transparentní účetnictví.

Drap

To se nikdo z nás nedozví. Lze odhadovat, že to nebude víc jak 20%
Krásná výroční zpráva. Hned na začátku je vidět, že podle účetnictví je rozdáno co se vybere. . Je ale jaksi nejasné, odkud je 6,5 milionu na platy těch několika zaměstnanců. Povzbuzující také je, že nemusejí platit nájmy , dopravu a snad ani energie. Stejně tak potěšující je, že příspěvky státu, peníze z grantů a podobně ve zprávě nejsou.