nyjono

Kolik přibližně Kč potřebuje mladá maminka pro cca první půlrok narozeného miminka?

Nepočítám s výdaji na bydlení a režii, kterou má i jako bezdětná.
Jde mi o orientační zýšení výdajů v ten první půlrok.
Děkuji za informace.

Odpovědi
Schluker

Kdyz zapocitam kocarek, sedacku do auta a dalsi vybavu, bavime se o cca 70 000,–

Nicmene myslim si ze by nebyl problem dostat se pod 30tis pri nakupu pouzitych veci.

JamesCZ

Nevím, jak velké miminko pán/paní přede mnou měl/a, ale dát 70 tis. za půl rok. To určitě ne. To Vás asi chtěl/a postrašit. Pokud jste myslela výdaje – jídlo a kočárek a výbavu zvlášť. Tak o jídlo se starat nemusíte, když kojíte. Kočárek seženete do 8 tisíc. Pleny(cena). A sedačku do auta seženete do 1–2 tisíc. Samozřejmě se bavíme o nejnižších cenách.