Shady

Kolik prachů dává do EU ČR a kolik on ni dostává?

Nejlepší odpověď
mosoj

https://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&aq=&oq=odvo­dy+do+EU&hl=cs&i­e=UTF-8&rlz=1T4GGNI­_csCZ533CZ534&q=od­vody+%C4%8Des­ka+do+eu&gs_l=hp­..2.0l4.0.0.0­.9735........­...0.&pbx=1

Další odpovědi
NikkiHeat

Systém je nastavený tak aby to bylo zhruba vyrovnané ale problém je že ČR není schopna dostatečně čerpat ze strukturálních fondů takže to vypadá že víc dáváme než dostáváme. Přesné čísla budou někde na internetu dohledatelná.