bolak

Kolik používáte mobilů?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Podobných otázek tady bylo už plno, navíc dnes mívá většina lidí min. jeden privátní a druhý firemní, viz další z mnoha odkazů:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakeho-mate-operatora
Neustálým opakováním jsou už někteří tazatelé fakt trapní, nehledě k arogantnímu pohrdání kodexem.

Další odpovědi
rosinka

Já mám dva, pracovní a soukromý. A docela mě zaujalo, že jsem taková zatím jediná. A že tři jsou častější.

briketka10

Dva na volání, ve třetím nemám simku tak na buzení s tím jedním..

Terryle

Jeden na starý zahraniční simky a na buzení – má to mp3 zvonění. Budík na běžně používaným mobilu mi příšerně lezl krkem, tak jsem to musela začít měnit…

aramah

Asi deset ale jen dva používám.
Ostatní stařečkové jen proto, že se jich nechci vzdát.

DusanOrlik

Hodlám si koupit dotykáč :D

samicek333

k čemu víc

Jikra

anonym

jendahun

casey

MILAN1961

Heřman

Ale když na to příde tak i víc.

Kubas11

franku

Jeden,ale se dvouma SIMkama

funa

stanislav128

V současnosti používám jen 1,kdysi jsem měl 2.

WeeBear

Nepotřebuju jako studentka více čísel.. 🙂

annas

Ach jo. Jak jsem mohla dát prvnímu v pořadí bod za takovou odpověď. ☹ Bohužel, nelze změnit.

fcoop

"Jdi klidně uprostřed rozruchu a spěchu a vzpomeň, jaký mír může být v tichu. Dokud je to možné bez ztráty tváře, vycházej dobře se všemi lidmi. Říkej svou pravdu tiše a jasně, také oni mají svůj příběh. Naslouchej ostatním, třeba i omezeným a nevědomým, vyhýbej se hlučným a svárlivým osobám, otravují ducha. Jestliže se budeš srovnávat s jinými, můžeš se stát domýšlivým nebo malomyslným, neboť vždy se najdou lidé větší i menší než ty. Raduj se stejně z toho, čeho jsi dosáhl, jako ze svých plánů. Udržuj zájem o vlastní životní cestu, jakkoli skromnou, je to opravdové bohatství v proměnlivém duchu.

Nalezeno r.1696 v chrámu sv. Pavla v Římě.

Lidé jsou stále stejní.Nic se nezměnilo, a ani nezmění.

Jinak – to „ach jo“ sedí. Jo,jo.