Pombo

kolik politických stran se účastní parlamentních voleb

Doplňuji:
myslím tím nějaký přibližný počet, podle toho jak tomu bylo v minulých letech

Nejlepší odpověď
Bedy

Vezměte si oblálku s volebními lístky, pokud jste ji nevyhodil a tam je vždycky papírek vše kandidujících stran a hnutí.

Jinak zde máte seznam stran a hnutí, které kandidovaly do PS PČR 2010 – http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vol­by_do_Poslanec­k%C3%A9_sn%C4%9Bmov­ny_Parlamentu_%C4%8Ces­k%C3%A9_republi­ky_2010

Další odpovědi
Drap

To zatím nikdo nemůže vědět. Až budou volby vypsány a určeny závazné termíny, tak teprve potom se uvidí, kolik politických stran se přihlásilo, splnilo podmínky a odevzdaly kandidátky