Kryšpín

Kolik pohlaví bude uvedeno v evidenci při sčítání lidu?

V roce 2021 bude provedeno sčítání obyvatel jelikož jsme již dlouhá léta demokratická země a dodržujeme lidská práva nemám přesné informace kolik je různých pohlaví dle zákona.

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Pouze dvě pohlaví.

Další odpovědi
annas

Podívejte se na vzor formuláře.

Klikněte si na fotografii vlevo a po jejím zvětšení uvidíte, že v dotazníku jsou jen dvě okénka pro pohlaví – muž / žena.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=formul%C3%A1%C5­%99+s%C4%8D%C3%AD­t%C3%A1n%C3%AD+lid%C3%AD­+2021&tbm=isch&ved=2a­hUKEwjJkO-y75frAhWkIMUKHUx0C-UQ2-cCegQIABAA&oq=for­mul%C3%A1%C5%99+s%C4%8D%­C3%ADt%C3%A1n%C3%­AD+lid%C3%AD+2021&gs_lcp­=CgNpbWcQDDoF­CAAQsQM6AggAOg­QIABBDOgcIABCxAx­BDOgQIABAYOgY­IABAIEB5Q0i1Y­sI4BYPKzAWgIcAB4A­IABeYgB2RuSAQUx­Ni4xOZgBAKABA­aoBC2d3cy13aXo­taW1nsAEAwAEB&scli­ent=img&ei=VAg1X8mWIK­TBlAbM6K2oDg&bih=854&bi­w=1112&client=fi­refox-b-d#imgrc=g-_33shLnAUhfM&im­gdii=tpdwjs92bOd­kiM

elkon

Tebe ve škole neučili, že jsou dvě pohlaví? Nečti bulvár a jiné nesmysly.

jirka F

Jsou dvě pohlaví to třetí je celosvětovým tajemstvím.

anonym

Pleteš si gender s pohlavím.

ivzez

V tomto případě do toho zákon mluvit nemůže,
protože v přírodě existují pouze dvě pohlaví.

Zaměňujete pohlaví a „gender“.
Na to druhé se při sčítání nikdo neptá.

ElonMusk

Doporučím učebnici genetiky;-)

cukrar

Kryšpíne, doufám, že již máte přesné informace. Páč tisíce let jsou dvě pohlaví.

Kryšpín

Elkon máme v zaměstnání osobu která se necítí ani mužem ani ženou tato osoba po informaci o sčítání lidu došla k názoru který jsem v otázce uvedl a dodala, pokud uvedu nepravdivé údaje dostanu pokutu co mám uvést. Obrátil jsem se na nejbližšího právníka a ten odpověděl, ano osoba má problém.

anonym

Pleteš si gender s pohlavím, ne?