Avatar uživatele
bububabu

Kolik platíte za výběr z bankomatu?

Opět banka GE-Money zdražila výběr z bankomatu. Z bankomatu který nepatří mé bance zaplatím už 50kc!!! Přemýšlím o přestupu, jakou banku by jste mi doporučili? Kde nejsou tak nehorázné poplatky.

barbakan-V každém městě mají bankomat? Tak proč bych se asi tím pak měla trápit, že? asi proto že v tom mém bohužel není!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3154 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Quimby

Já mám Equa Bank a jsem zatím spokojen, ale musíš si vybírat podle toho jak ten účet chceš využívat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

viz má řpedchozí odpověď > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-mate-zkusenosti-s-uni-credit-bank

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Já u Raiffky neplatím za výběr z baňkomatu nic a je úplně jedno, kolikátý výběr v měsící to je a dokonce i je-li to bankomat RB anebo cizí. Ovšem něco za něco, provoz eKonta KOMPLET něco málo stojí, neřadí se zrovna mezi druhy účtů s minimálními poplatky a jsou zde i jiné podmínky, které už si ale (máš-li zájem) vykůkluj sama ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Neplatím nic, nevybírám z bankomatu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ge-Money má spoustu svých bankomatů, snad v každém městě, tak proč peníze vybíráš u jiných bank?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

neplatím nič.
v bankách na západ od ašu a juh od českých budějovíc sa za výber z bankomatov (akýchkoľvek) neplatí.

zeme česko-moravsko-slovenské sú stále v područí diktátu nezmyselných bankových poplatkov.

ale – to sa netýka iba bankovývh poplatkov.

😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Možná podle toho, která banka u vás je a jak často potřebuješ vybírat.
Přihlédni ale i dalším poplatkům.
Záleží na tom, které služby nejvíc využíváš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek