kuba007

Kolik platíte za 1 kWh?

Odpovědi
elkon

Bohužel nevím, neřeším to.

cochee

Korunu padesát pět haléřů ve vysokém a korunu třicet osm haléřů v nízkém tarifu. Bez dépéhá.

Midoc

Cena el.energie se skládá z regulovaných a neregulovaných složek. Cena silové elektřiny je od různých dodavatelů různá.

mosoj

1,414 Kč/kWh ve vysokém tarifu, bez DPH
1,138 Kč /kWh v nízkém tarifu, DPH

25 Kč/měsíčně bez DPH paušální platbu ( na tu se rádo zapomíná), ale patří také do neregulovatel­ných plateb

samozřejmě + regulovatelné platby za dopravu

Celkem tedy: (konečná cena s DPH)
VT 4,67Kč s DPH!
NT 2,11 Kč s DPH!
stálá platba 30,25Kč měsíčně s DPH + platba za jistič 169,54 Kč ú měsíčně s DPH

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

mosoj

Midoc, kua to informace. Přesně takovouto informaci dávají šmejdi na netu.

Pepa25

Mosoj: nepravda, Midocova infromace je pravdivá a neutrální. Šmejdi z vás nejprve vytáhnou vaši cenu a pak nabídnou o pár korun méně, ale se závazkem na 3 roky

Dochy

Otázka ale je „kolik platíte“. Midoc jen odpověděl, že každej platí jinak, což jak plyne z dotazu, už tazatel ví 😉 Podle mně to tedy ani není odpověď.

mosoj

Tak jo. Midocova odpověd je na nominaci. Klidně ji uděl.