klarisek50

Kolik platíte u zubaře za preventivní prohlídku (pro srovnání)?

Nejlepší odpověď
ivzez

0 (nula) Kč

Další odpovědi
quentos

Nic.

Drap

Vůbec nic

Alesh

Pokud jede na pojišťovnu, nic by účtovat neměl. Pokud jede sám na sebe, tak záleží, co všechno v rámci té prevence udělá, ale počítal bych tak rozmezí 500 – 1500 Kč.

Malvína

Za preventivní prohlídku neplatím nic. Navíc jsem osobně nikdy u zubaře žádné výdaje neměla. (Musím zaklepat 🙂.

Klaproth

Nic!

klarisek50

No, tak to jsem ráda, že to tady vidím. Většinou, když jdu k zubaři (tak je nějaký problém), i když bílou blombu nevyžaduji, většinou mi je dána.. i když kaz nebude dělat škodu.. vždy je lepší ho vyvrtat 😁 apod.. většinou odcházím od zubaře 1000 Kč lehčí… a to do toho nepočítam hygienu..