jana.odpoved

Kolik platíte za povinné ručení?

Napiste cislo! Delam pruzkum. Vim, ze zalezi na milionu vecech.

Odpovědi
Arne1

Platím tolik kolik je maximální možná sleva, případně i sleva co mi dal manager pojišťovny. Absolutní číslo je nicneříkající

Když chcete čísla, tak prosím:
Ale opravdu nevím, co z těch čísel zjistíte.

elkon

Záleží na kubatuře motoru, na bonusech, na stáří vozu a tak. A pak záleží co si vyjednáte s makléřem. Nesjednávat na přepážce, ale osobně s makléřem. Já platím povinné ručení dohromady s pojistkou a jsem spokojen.

Čecho_slovák

Já nebudu skoupý na slovo jako kolegové.
Platím 1750 Kč ročně + nějaký bonus. Letos to mám se střetem se zvěří, loni to bylo poškození čelního skla, předloni sleva na pojištění domácnosti.

Lgee

plebs

Skoro 10 tisíc.

Pepa25

Cca 200 Kč ročně (za přívěsný vozík nebržděný do 750 kg).

Rokio

Nic. Nemám auto.

GM

Asi 2400 za hatchback.

Dochy

Doufám, že Ti sem napíše i někdo, kdo platí čtvrtletně 😉

mosoj

A co takhle uvést limity, to nejdůležitější!!!

Arne1

Popa25: to je poměrně dost, podle mých zkušeností to bývá znatelně méně.