Lgee

Kolik peněz vydělají za setinu všichni lidé na světě?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Méně než 20 milionů korun

Za SETINU knedlíku méně než 20mega, za SETINU věčnosti VÍCE. Chjo… :(

Další odpovědi
Skoda_lover

Více než 20 milionů korun

kia

Více než 20 milionů korun

Za setinu čeho?

Edison

  1. Hloupá otázka,
  2. Hloupě formulovaná otázka,
  3. Hloupě postavená anketa,
  4. Opět chybí „jiná odpověď“.

Vůbec přemýšlím, jestli ji nemám nahlásit, jako nesrozumitelný příspěvek.

Rokio

Souhlasím s Edisonem. Není v otázce uvedeno, za jak dlouhou dobu. Jestli za měsíc, nebo za celou historii.

Edison

A ne jen to. Ty částky jsou směšné… i kdyby to bylo za den. Ten člověk nemá absolutně matematickou představivost.

Lgee

Je tím myšleno za 0,01 sekundy. Asi se mi to smazalo opravím to.

Edison

Sice jsi to opravil, ale zase blbě. Za setinu čeho? Setinu existence pidlivizace? Nebo setinu metru? Nemohu jinak: Seš vůl, jak anděl.

Edison

Tak si to odhadni. Dejme tomu předpoklad počtu obyvatel, z toho polovina výdělečně činných. Na burzách a celkových HDP světa najdí růst a celé to poděl. A máš hrubé výsledky. Ono by to asi chtělo kapku ekonomického myšlení.

Lgee

Mě se nechce přemýšlet Proto to píšu zde.

Edison

Když se Ti nechce přemýšlet… k čemu ti taková informace bude? Evidentně nepřemýšlíš ani při kladení otázek.

quentos

Já ti to opravovat nebudu, to je ztráta času. Když se ti „nechce přemýšlet“, tak si tu ostudu měj.