Kolik peněz potřebuji, abych byl multimiliardář ?

Otázka na multimiliardáře tady zatím nebyla, takže to žádný „underground“ teacher nemůže považovat za podvádění.

Odpovědi
Hamon

Potřebuješ bilión a manželku.

arygnoc

miliardy?

ten pocit miliardára som mal na dovolenke v Zimbabwe (2007–2008).
najmenšia bankovka, ktorú som mal, mala hodnotu 10.000.000 libert [mimochodom nestačila ani na zmrzku].

Kelt

Vezmi si kyblíček a lopatičku a naber si do toho písek, pak se spočítej kolik je tam zrníček a když budeš mít tolik korun, kolik těch zrníček, tak budeš multimiliardář. A když bude malý kyblíček málo, vezmi si velký kýbl.

Cameronová

Multi – je první část složených slovo,dává slovům další význam. Multi = mnoho. Miliarda je jasná. Takže aby jsi se stal multimiliardářem potřebuješ mnoho miliard v dané měně. Tato odpověď je z mojí hlavy,takže bych na ni nesázela.

marci1

Více, mnonásobně miliardu peněz.

HonzikPernik

Tolik, kolik nikdy nebudeš mít.

Kat ka Suky

Miliardy-ale pokud budes mit manzelku a deti tak zadny mit nebudes… XD