Rokio

Kolik peněz podle vás hráč musí utratit měsíčně za herní měnu a různá vylepšení, aby tomuto nešvaru propadl?

Myslím vylepšení, které si člověk může kupovat v online hrách. Jedná se o placení za výhody nad neplatícími hráči.

Podle mě by to muselo být alespoň 500 Kč měsíčně pro středně bohatého Čecha, aby se dalo říct, že je na tom závislý.

Odpovědi
Filip84

To není vůbec podstatné, podstatný je jeho vztah k tomu hraní.

Je to, jako s alkoholem: někdo popíjí pravidelně celý život a nemá problém, alkoholik z něj nikdy nebude. Někdo do toho spadne během pár let.

Jde o vztah k té potenciálně závislostní činnosti. Pokud si zahraješ, protože tě to baví, žádný problém. Pokud však hraješ, protože tím něco řešíš, pro ten adrenalin, atp., něco si tím kompensuješ, spadneš do toho a jediná otázka je, kdy.

Ales Jandik

znal sem typka co projel 16000kc měsíčně ve hře war robots

Drap

Neruším, kdo je středně bohatý Čech. Ale na výši prohrané sumy to nezáleží.