Adamos00

Kolik peněz jste nejvíce našli?

Odpovědi
anonym

Já za komunistů 100 Kčs, malá vnučka před několika lety 200 Kč.Běhala po ulici a přinesla papírek a ptala se co to je za obrázek.Tak to dostala do kasičky.

Rokio

Největší bankovku, kterou jsem našel, byla stovka, kterou jsem našel v Egstonu (nadnárodní podnik). Za pár minut jsem našel vlastníka, kterým byl můj otec.

poznámka: Bankovku jsem našel na chodbě na zemi.

Lukyn0

Papírová 200,– a u ní ještě nějaký drobný. Bylo to zapadlý vedle skříně s televizí jednou na hotelu, objeveno náhodou…