replicator

Kolik peněz dostanu za dotazník „Sčítání lidu“?

Za 15 minut se v dotaznících většinou dává 60–200kč.
Sčítání navíc chce „intimní informace“ – třeba pohlaví, bude i nějaký příplatek a kolik?
Očekávám, že vzhledem k tomu, že je to státní úkon nedostaneme almužnu jako od podobných firem.
500 kč? :D

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… se mi zdá, že si někdo plete dojmy s pojmy … je to obráceně, dej si bacha, abys neplatil: „Za nevyplnění formuláře nebo jeho záměrně chybné vyplnění bude hrozit pokuta 10 000 korun“ https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/scitani-lidu-2021-pohlavi-budou-jen-dve-za-neucast-pokuta-10-tisic-115668 …

Další odpovědi
Kepler

To není žádný komerční dotazník, je to tvá občanská povinnost. Pokud odmítneš, naopak ti bude hrozit vysoká pokuta.

Arne1

Pohlaví se ručně nevyplňuje, můžeš být klidný.

elkon

Pohlaví není žádná intimní informace, každý to na tobě pozná. Pokud jsi normální.