Danny20

Kolik peněz dostanu přibližně od pojišťovny za úraz loktu?

Dobrý večer, před 14ti dny mě shodil kůň, byla jsem na týden hospitalizována protože jsem si vykloubila loket a zpřetrhala vazy, tudíž jsem musela i na operaci. Ruku mám stále zafixovanou v dlaze, po operaci mi zůstala jizva s 10ti stehy, která na mé drobné ruce bude značně viditelná. Platím si základní pojištění, ale nemohu najít nějaký přehled nebo tabulku kolik pojišťovny vyplácí. Děkuji
Doplňuji:
To všechno vím, jsem u ČPP a platím si 1000,– měsíčně, mám v tom ale zahrnutou i menší částku na spoření… chci jen vědět jestli nemá nějaká pojišťovna přehled nějakých tabulek kolik vyplácí za úrazy, abych měla přibližnou představu. Samozřejmě ještě nevím jak dlouho se mi to bude léčit a trvalé následky snad mít nebudu (loket by měl být operací spraven a doufám, že se nebude vyhazovat)

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na tom u keré jsi pojišťovny, kolik platíš a jakou máš smlouvu.Dále pak záleží na tom, jak úraz posoudí lékař po skončení léčení
Doplňuji:
Nemohou být tabulky na tisíce lišících se případů.