cappuccino

Kolik paru bot mate doma a kolik jich skutecne nosite?

Znam zeny, ktere maji doma 60 i vice paru bot a neustale prikupuji dalsi. Je to takova zenska uchylka.
Jak to maji panove? S kolika pary bot si vystaci?

Odpovědi
aevul

Jsem jako ženská:
2× černé polobotky (k tmavším oblekům)
1× hnědé polobotky (k modrému obleku)
1× šedé polobotky (k šedému obleku)
1× zimní černé kotníkové „polobotky“ k obleku
1× „volnočasové“ městské
1× nízké trekovky
1× vysoké trekovky
1× gumáky
1× pantofle

Nosím všechny, podle aktuální příležitosti.

Drap

Nepočítal jsem, asi 15 párů nosím v podstatě všechny, podle příležitosti.

VaclavZeman

Ja mam jeden par polobotek, velikost 46, a ty nosim stale. Dekuju.

GM

Asi 15 párů, nosím je skoro všechny. Strašně nerada si kupuju nové boty.

Filip84

31 párů, nenosím tak 3–4.

paul1

Ani přesně nevím, jsou z větší části odložené – zabalené ve skříni na verandě. Bude jich ale dost, tak cca 20 párů. Zřídka kdy nějaké vytáhnu, ale na 95% chodím v botaskách.

cappuccino

Damy asi porad jeste pocitaji:)

cappuccino

VaclavZeman: Skoda, ze jsem neudelala anketu. Asi bys vyhral prvni misto:)

cappuccino

aevul: Existuji lide, co jsou roztekani a nedokazi to. Ona k nim patri. Radeji si koupi nove, nez by hledala v krabicich. Jeji muz uz ji zna, takze to neresi. A tohle se bohuzel netyka jenom tech bot!

aevul

Ty černé nízké polobotky nosím většinou jen jedny, ty druhé jsou spíš rezervní a beru je jen občas. Jak si zvyknu, nerad měním. Ale člověk musí být připravený.

cappuccino

Tak 10–15 paru povazuju za normalni. Ale od 60ti nahoru uz ne!
Jedna moje znama ma 70 paru v ruznych barvach (pry ke kazdym satum jedny) a druha znama ma vystlanou predsin kartony s botami – pry ani nevi, jake tam ma!

aevul

cappucino: No, tak to už je opravdu na zamyšlení. Někdy bych si vzal týden dovolené a jal se objevovat obsah krabic :)