Avatar uživatele
david22

Kolik otázek může ohodnotit uživatel se statusem „pokročilý“? Podle pravidel může dát 25 bodů za den…

…já jsem dnes ohodnotil více jak 35 odpovědí, a také několik otázek. Stále mám body. Chápete to někdo?
Doplňuji:
ocko> jo to je dost možný, též mě to napadlo 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iceT před 4410 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Davide, bude to tím, že s novou verzí mají dnes admini jiné starosti než hlídat počet přidělených palců nebo bodů. Normálně překročit stanovený limit nelze.
Nemrhala bych body zbytečně, protože je možné, že je admini dodatečně odeberou.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?david22 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

nechápu, ale je to faj, už se těším až budu bronzová a budu moct ohodnotit 50 otázek, teď to máme asi nanečisto.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ad David22, předčasným uzamknutím otázky znemožňuješ šance ostatním uživatelům.
V daném případě, ač se ti mohla jevit odpověď ocko uspokojující, je to jen domněnka a dedukce vycházející z neznalosti programového nastavení a inspirovaná ženským přístupem k nejasnostem snadno sklouzávajícím k emotivním fabulacím.
Bodování je automaticky nastaveno programem, žádný lidský faktor, který by to ani při enormním počtu registrovaných neuhlídal, nehledě ke zcela neúměrnému riziku lidských chyb.
Vysvětlení tedy může být daleko prozaičtější a matematicky dovoditelné.
Limity zatím zůstaly nastaveny dle maxima bodů (a nikoliv palců).
Tudíž při změně hodnocení zůstalo de facto 50 bodů, jež ti ale tím pádem nyní vystačí na na dvojnásobek, tedy 50 palců.

před 4410 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

On to právo má si vybrat svojí odpověď za nejlepší, jakoukoliv, kdykoliv a bez ohledu na tvůj názor nebo kohokoliv jiného, nevim co pořád řešíš…

před 4410 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pino už nemá, takže opravuji: Uzamčení je nyní předčasným udělením nominace. To, že už ostatní nemohou reagovat, pochopitelně zůstává v platnosti.
Naopak tzv. Nejlepší odpověď se teď řadí automaticky na 1. místo podle nejvíce palců, bez vlivu tazatele.

před 4410 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dobře, díky za vysvětlení

před 4410 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek