Complex

Kolik ostřelovačů podle vás zasáhlo JFK?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já nevím, nebyl jsem u toho. Kdybych tam byl já jako odstřelovač, tak bych trefil chladič jeho auta a John by přežil.

Další odpovědi
dudu

Existuje několik verzí. Podle snad nejšílenější amerického prezidenta přímo v autě zastřelila pistolí jeho manželka. JFK byl totiž náramný záletník, což přivede až k nepříčetnosti každou ženu. Střelba z okolí prý byla jen kamufláž.

ivzez

Myslím, že jeden.
Ale také jsem tam nebyla…

mosoj

Jejich věc ( ještě k tomu více než 50 let stará) naše zbytečná starost.

Jádrohlod

A nemyslíte náhodou ODSTŘELOVAČE ? Viz: https://www.pra­vopisne.cz/2014/08/­ostrelovac-%C3%97-odstrelovac/

klumprt

Copak já vim? Asi jeden. Je mi to fuk. 🙂

dr.luha

Řidič.