simoneta

Kolik osob může sedět vzadu v autě, když tam bude autosedačka?

Nejlepší odpověď
Zbynas

Autosedačka se bere jako jeden člověk, tudíž pokud máte v TP zapsáno, že je auto pro 5 osob, může v něm být 4 + autosedačka.

Další odpovědi
gecco

A kolik jich tam může sedět, když tam autosedačka (předpokládám, že myslíš dětskou sedačku – nikoli běžné sedadlo) nebude???
😁
Dětská sedačka ´nahrazuje´ jednoho pasažéra – tedy, je-li zadní sedadlo homologováno pro 3 pasažéry, umístěním dětské sedačky snížíš počet dalších cestujících na 2.

ReHu

Vzadu v autě, pokud je auto pro 5 lidí, 2 + autosedačka.

Lamalam

V sedmimístném voze jich vzadu může sedět i o něco více.