annas

Kolik osob bylo na večírku?

Jednoho rodinného večírku se zúčastnili:

1 dědeček, 1 babička, 2 otcové, 2 matky, 4 děti, 3 vnoučata, 1 bratr, 2 sestry, 2 synové, 2 dcery, 1 tchán, 1 tchyně, 1 snacha.

Nejlepší odpověď
Terryle

Tyhle úkoly miluju :o) Pokud jsem kreslila dobře, tak na večírku bylo 7 lidí. 3 muži a 4 ženy (babička, dědeček, jejich jeden syn, jeho žena a jejich tři děti – dvě dcery a syn)

Další odpovědi
Hara

dost na pořádnej mejdan 😁