anett_011

Kolik odměrek bělicího pudru a činidla by mělo být na záchranu vlasů? Nevíte, jak použít?

vlasy

olik odměrek bělicího pudru a činidlu by mělo být a jak? půjdou tím zachránit zrzavý vlasy?

Nejlepší odpověď
annas

Už vkládáte otázku na téma vlasy popáté. Není sice vhodná doba, ale po 11/5 se obraťte na profesionála.

Přece nedáte na rady z netu, když nikdo nezná vaše vlasy. Každý má jinak kvalitní vlasy a jinak rychle mu rostou.

Co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému. Opakuji, nedělejte další experiment, nebo se zeptejte toho, kdo vám dal uvedenou radu.

I na netu se můžete obrátit na stránku kadeřníku a zeptat se.