Avatar uživatele
Zlatý

Kolik (odhadem) ruských svědků Jehovových teď zamíří do ČR?

Váš odhad:

https://www.seznam.cz/…

Hareé Krshna'

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

6, slovy šest.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Pokročilý

Myslím že všichni :(


Avatar uživatele
Bronzový

I když nejsou Jehovisté moje krevní skupina, je to rozhodnutí velmi tvrdé. I když vykládají bludy, v jejich omezeném počtu nebezpeční pro společnost nejsou, alespoň u nás. Otázka zní: Může být v zemi, kde vládla dlouhé roky totalita demokracie pod vedením bývalého totalitního pacholka?


Avatar uživatele
Stříbrný

Jen pár. Většina zůstane a bude praktikovat potajmu.
U nás jich není mnoho a jsou rozptýlení. Ale když jsou jich statisíce, může to být opravdu nebezpečná a agresivní sekta.


Avatar uživatele
Bronzový

Proč by měli? Ani jeden sem nepůjde,jedině pokud společnost sem někoho z nich pošle! Jinak - Soudruh posílal Svědky na Sibiř a tím vlastně nechtěně pomohl rozšíření po celém tehdejším SSSR.Vyhnanství neublížilo naopak pomohlo. stejně tak i nyní.
Jinak pokud si přečtete Bibli tak tam jsou mj.zapsaná slova Nikodéma /velmi významný židovský farizeus/-pokud je to dílo (šíření křestanství učedníky Ježíše) Boží pak stejně nezvítězíme,pokud je lidské- zanikne samo. Jinak Ti co píší Jehovisté-tak je nazývají nesprávně pže slovo Jehovista doslova znamená pisatel Bible a Svědkové bibli nepíší-jen ji studují do hloubky!!To jen tak ,na okraj!!
zaniklo? ne již je tu přes 2000roků!!!

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

Jinak je dobře, že někdo řeší tyto extremistické skupiny. Ale krom homosexuálů by třeba v Rusku podle mýho měli řešit i stoupence sado-maso, či bondage, latex a to s těmi zvířaty, když už se do toho obuli. Víme, jak to může bejt nebezpečný? Není jednoduchý se popasovat s někým, kdo věří tomu, co dělá. Dokonce VŮBEC jednoduchý to není! KKK kdysi taky řešili extremisty a pak byli za to samý vyřešeni. Je to extrém, když třeba běloch se svobodně množí v zemi indiánů. To jen tak okrajově, tak držme palce při vymítání zla a nenadávejme furt. Je jasný, že inteligentní člověk nebude nikdy vědět, co chce. To je dáno tím, že chytrej si mnohem více uvědomuje, proč jsme tady na zemi. A proč? No neví! Blbej to ví, ale inteligent (intelektuál) nikoli. To je jasný, protože se to neví, nicméně, kam takové chování inteligence povede? Tak si to uveďme na příkladu jen na těchto stránkách: Tady když si kdokoli inteligentní projede historii, tak zde vycítí nenávist k Jehovistům, i když je to chytře maskovaný takovoutou rádoby lidskostí. No a teď, když Jehovavým v Rusku teče do bot, tak už se objevují indície, i když zatím nepatrné, že je tady vůči nim cejtit jakoby lítost, nebo co to je. Až je v Rusku začnou věšet, nedozvíme se tady na webu nic víc, než to, že je Potin špatný muž, a zlý a jak je těm svědkům křivděno, a neprávem, chudáčkům malým... to i přes fakt, že tady bude záměrně pokládáno hafo dotazů na toto aktuální téma, tedy, až ty světce, nebo o co jim vlastně jde, začnou v Rusku soudit jednotlivě. Takže VTF? Už víte, co chcete? No a tady se opjet dostáváme k tomu, že člověk sapiens, a moudrý, prostě neví, proč je tady!! ;)
Doufám, že tato úvaha člověka nemoudrého vnitřně nerozladí někoho zde. Smyslem nebylo manipulovat slepou inteligenci, aby začala u sebe, protože tam to má pro vývoj světa zásadní vliv a, že tupci jsou vlastně hodní, pokud nejsou zahnáni do kouta... to ne, tak to nebylo ;))

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

Ad hapiky: Tento hutný zvratek je myslím pro tebe ;)

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

Drape, já odhaduji 136 až 146. Je jich tam snad 200.000. Půlka možná zůstane v SK, no, uvidíme.

Avatar uživatele
Stříbrný

cochee

Zjentek: co znamená ten pozdrav na konci tvojí otázky?

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

Odpověděls zprávně. Je to pozdrav. Jako je třeba "čest práci", anebo "páček shledáček", či "slunce v duši", význam je podobně nepochopitelnej, ale čas od času je taky dobrý pozdravit. Je tam ale gramotická chyba, mělo bejt- Krishna ;)

Avatar uživatele
Stříbrný

cochee

No ne, mi jen vrtá hlavou, proč v otázce na jehovnisty jsi použil pozdrav z nějakého asijského nekřesťanského náboženství :)

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

Náboženství jsem zde bůbec netahal, ve většině Indickýho území toto znamená "dobrý den" ;)
Haribol!

Avatar uživatele
Stříbrný

dubraro

Krišna. Na rozdíl od Američanů my máme písmenko š a nemusíme ho opisovat jako sh.
A když už, tak pozdrav je "Džoj Hare" nebo "Haribol".

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

Díky. A jaký "e" v tom Hare? Já chtěl pozdravit nejen vás tady, ale i toho Krišnu. Anglicky. To se prej může. V Indii tak zdravěj běžně, je moc nebaví zdravit v sánskrtu, to víš, chtějí být moderní. Lingvistik by se z toho mohl po....
Ty bys vlastně měl, dle vlastní teorie pozdravit dalším z nepochopitelných pozdravů a tím je- "oslavujme lásku ;)", protože přesně toto Haribol znamená, takže netahat zde sanskrtské haribol, když my češi, na rozdíl od indo-árijců, oslavujeme lásku ;)

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 4163
Zlatý Drap 2578
Zlatý led 1831
Zlatý marci1 1423
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý Kepler 1227
Zlatý quentos 1207
Zlatý ivzez 957
Zlatý mosoj 896
Zlatý gecco 818

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.