zjentek

Kolik (odhadem) ruských svědků Jehovových teď zamíří do ČR?

Váš odhad:

https://www.sez­nam.cz/zpravy/cla­nek/v-rusku-zakazali-pusobit-svedkum-jehovovym-pry-jsou-extremiste-30304?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp

Hareé Krshna'

Nejlepší odpověď
Drap

6, slovy šest.

Další odpovědi
still

Myslím že všichni :(

hapiky

I když nejsou Jehovisté moje krevní skupina, je to rozhodnutí velmi tvrdé. I když vykládají bludy, v jejich omezeném počtu nebezpeční pro společnost nejsou, alespoň u nás. Otázka zní: Může být v zemi, kde vládla dlouhé roky totalita demokracie pod vedením bývalého totalitního pacholka?

dubraro

Jen pár. Většina zůstane a bude praktikovat potajmu.
U nás jich není mnoho a jsou rozptýlení. Ale když jsou jich statisíce, může to být opravdu nebezpečná a agresivní sekta.

zjentek

Jinak je dobře, že někdo řeší tyto extremistické skupiny. Ale krom homosexuálů by třeba v Rusku podle mýho měli řešit i stoupence sado-maso, či bondage, latex a to s těmi zvířaty, když už se do toho obuli. Víme, jak to může bejt nebezpečný? Není jednoduchý se popasovat s někým, kdo věří tomu, co dělá. Dokonce VŮBEC jednoduchý to není! KKK kdysi taky řešili extremisty a pak byli za to samý vyřešeni. Je to extrém, když třeba běloch se svobodně množí v zemi indiánů. To jen tak okrajově, tak držme palce při vymítání zla a nenadávejme furt. Je jasný, že inteligentní člověk nebude nikdy vědět, co chce. To je dáno tím, že chytrej si mnohem více uvědomuje, proč jsme tady na zemi. A proč? No neví! Blbej to ví, ale inteligent (intelektuál) nikoli. To je jasný, protože se to neví, nicméně, kam takové chování inteligence povede? Tak si to uveďme na příkladu jen na těchto stránkách: Tady když si kdokoli inteligentní projede historii, tak zde vycítí nenávist k Jehovistům, i když je to chytře maskovaný takovoutou rádoby lidskostí. No a teď, když Jehovavým v Rusku teče do bot, tak už se objevují indície, i když zatím nepatrné, že je tady vůči nim cejtit jakoby lítost, nebo co to je. Až je v Rusku začnou věšet, nedozvíme se tady na webu nic víc, než to, že je Potin špatný muž, a zlý a jak je těm svědkům křivděno, a neprávem, chudáčkům malým… to i přes fakt, že tady bude záměrně pokládáno hafo dotazů na toto aktuální téma, tedy, až ty světce, nebo o co jim vlastně jde, začnou v Rusku soudit jednotlivě. Takže VTF? Už víte, co chcete? No a tady se opjet dostáváme k tomu, že člověk sapiens, a moudrý, prostě neví, proč je tady!! ;)
Doufám, že tato úvaha člověka nemoudrého vnitřně nerozladí někoho zde. Smyslem nebylo manipulovat slepou inteligenci, aby začala u sebe, protože tam to má pro vývoj světa zásadní vliv a, že tupci jsou vlastně hodní, pokud nejsou zahnáni do kouta… to ne, tak to nebylo ;))

zjentek

Ad hapiky: Tento hutný zvratek je myslím pro tebe ;)

zjentek

Drape, já odhaduji 136 až 146. Je jich tam snad 200.000. Půlka možná zůstane v SK, no, uvidíme.

cochee

Zjentek: co znamená ten pozdrav na konci tvojí otázky?

zjentek

Odpověděls zprávně. Je to pozdrav. Jako je třeba „čest práci“, anebo „páček shledáček“, či „slunce v duši“, význam je podobně nepochopitelnej, ale čas od času je taky dobrý pozdravit. Je tam ale gramotická chyba, mělo bejt- Krishna ;)

cochee

No ne, mi jen vrtá hlavou, proč v otázce na jehovnisty jsi použil pozdrav z nějakého asijského nekřesťanského náboženství :)

zjentek

Náboženství jsem zde bůbec netahal, ve většině Indickýho území toto znamená „dobrý den“ ;)
Haribol!

dubraro

Krišna. Na rozdíl od Američanů my máme písmenko š a nemusíme ho opisovat jako sh.
A když už, tak pozdrav je „Džoj Hare“ nebo „Haribol“.

zjentek

Díky. A jaký „e“ v tom Hare? Já chtěl pozdravit nejen vás tady, ale i toho Krišnu. Anglicky. To se prej může. V Indii tak zdravěj běžně, je moc nebaví zdravit v sánskrtu, to víš, chtějí být moderní. Lingvistik by se z toho mohl po…
Ty bys vlastně měl, dle vlastní teorie pozdravit dalším z nepochopitelných pozdravů a tím je- „oslavujme lásku ;)“, protože přesně toto Haribol znamená, takže netahat zde sanskrtské haribol, když my češi, na rozdíl od indo-árijců, oslavujeme lásku ;)