Kryšpín

Kolik nejvíce funkcí zastane super člověk v Česku?

Tak třeba Mgr. Bc. et Bc Jan Richter z Chomutova stihne a zastane jenom 22 funkcí. Máme v Česku ještě více někde takto zoceleného muže.
Zdroj, Museum rekordů a kuriozit v Pelhřimově a jeho osobní profil, který lze dohledat na netu.

Takže pánové s ČSSD a ANO jsou supermani, kam se na ně hrabe vrchní Stachanovec při budování komunismu v Sovětském svazu, který pouze ve svém jediném oboru pracoval na 190 procent, podobní mistři v české kotlině pokud pracují v každé funkci na 50 procent, tak překračují výkonem 1000 procent a Stachanovec je proti nim úplný hlemýžď břídil.

Nejlepší odpověď
kelley

Ano, kolem třiceti funkcí zastane bývalý hejtman JM kraje, Michal Hašek: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Michal_Ha%C5%A1ek

Další odpovědi
zjentek

Super člověk neexistuje, lidský mozek takto naprogramovaný není a pokud ano a nevíme o tom, už se nejspíše nejedná o člověka, ale jinou formu života. V příkladech a jim podobných (nejvíce vidíme v politice) jde téměř vždy o podvodníky, neprofesionálně odvádějící a jinak ošizující výkon vlastních profesních funkcí, potažmo neplnící vlastní prac. povinnosti!

ivzez

Další otázka bez uvedení konkrétního odkazu (zdroje).
Asi tyto otázky začnu nahlašovat pro plagiátorství.

Kryšpíne, pokud něco tvrdíte, nebo pokud odněkud čerpáte
informace, uvádějte zdroj (přímý odkaz) → nechtějte po uživatelích,
aby Vaše nesmyslně formulovaná tvrzení dohledávali sami.

Příklad nesmyslné formulace:
»Máme v Česku ještě více někde takto zoceleného muže.«

Doplňuji:
„Nesmyslnou formulací“ míním formulaci,
z níž není zřejmé, co její autor mínil.

Kryšpín

Vážená Ivzez pokusím se dohledat, bylo projednáváno na zastupitelstvu Chomutova, v Parlamentu a údajně to proběhlo tiskem v Rakousku a v Česku, rovněž nahlášeno jako kuriozita do Pelhřimova o superpolitika z ČSSD je to trochu jiné, již je to delší dobu pravděpodně je to promlčeno. Ovšem v žádném případě nemíním kritizovat politické strany ANO a ČSSD.

ivzez

Kryšpíne,

na to, že nepřikládáte odkazy Vás neupozorňuji jenom
já, víte, že to vadí i dalším lidem. Já, být na Vašem místě,
bych to vzala v potaz i do budoucna.