Avatar uživatele
anonym

Kolik nealkoholických piv by člověk musel vypít, aby nadýchal?

A kolik alkoholu obsahuje nealkoholické pivo?
Doplňuji:
Ano Popelko je to tak,také jsem to četla a dost mě to šokovalo. Dokonce se autor článku zmiňuje o tom,že lze i po těchto pivech nadýchat…
Přikládám článek:

http://zpravy­.idnes.cz/mfdnes­.asp?v=232&r=ti­tulni_stranaa&id­c=1461337

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, 1popelka1, gnr54, rynek878, nnn1, anonym před 4921 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

pito obsahuje kolem 0,5% alkoholu, čili zhruba 8–10× méně než alkoholické pivo. Tudíž by jich k nadýchání musel vypít 8–10× víc než alkoholických piv

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Kolik byste jich musela vypít nevím, ale alkoholu musí obsahovat DO 0,5% – to je stanovená hranice (takže ne kolem 0,5), pokud má 0,5 a více, tak už nesplňuje podmínku pro zařazení do kategorie nealko piv.

Zrovna včera v novinách psali, že hranici překročila dvě nealko piva – Chodovar a Vratislavský Pilot (tak bacha na ně 🙂. Nejlépe v testu dopadl Platan, pak Birell Radegast polotmavý, Bernard S čistou hlavou Jantar.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Nevím z hlavy jestli by se to vůbec projevilo a počítat to je časově náročné a ani to nemá smysl.
O platanu jsem zde psal nedávno. Platan je nealko pivo DEEP prodávané v lidlu a pro mě vynikající za krásnou cenu.

Jinak jednou po sauně mě kamarádi zatáhli na pivo. Protože jsem byl přibližovadlem poručili mě nealko, které jsem tenkrát nepil. Vypil jsem dvě a hnal jsem dále. Za 15 min mě zastavila kontrola a dala dýchnout. No byla ve mě malá dušička. Ale ukázalo to nula !!!!

před 4921 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek