Kolik nealkoholických piv by člověk musel vypít, aby nadýchal?

A kolik alkoholu obsahuje nealkoholické pivo?
Doplňuji:
Ano Popelko je to tak,také jsem to četla a dost mě to šokovalo. Dokonce se autor článku zmiňuje o tom,že lze i po těchto pivech nadýchat…
Přikládám článek:

http://zpravy­.idnes.cz/mfdnes­.asp?v=232&r=ti­tulni_stranaa&id­c=1461337

Nejlepší odpověď
quentos

pito obsahuje kolem 0,5% alkoholu, čili zhruba 8–10× méně než alkoholické pivo. Tudíž by jich k nadýchání musel vypít 8–10× víc než alkoholických piv

Další odpovědi
1popelka1

Kolik byste jich musela vypít nevím, ale alkoholu musí obsahovat DO 0,5% – to je stanovená hranice (takže ne kolem 0,5), pokud má 0,5 a více, tak už nesplňuje podmínku pro zařazení do kategorie nealko piv.

Zrovna včera v novinách psali, že hranici překročila dvě nealko piva – Chodovar a Vratislavský Pilot (tak bacha na ně 🙂. Nejlépe v testu dopadl Platan, pak Birell Radegast polotmavý, Bernard S čistou hlavou Jantar.

mosoj

Nevím z hlavy jestli by se to vůbec projevilo a počítat to je časově náročné a ani to nemá smysl.
O platanu jsem zde psal nedávno. Platan je nealko pivo DEEP prodávané v lidlu a pro mě vynikající za krásnou cenu.

Jinak jednou po sauně mě kamarádi zatáhli na pivo. Protože jsem byl přibližovadlem poručili mě nealko, které jsem tenkrát nepil. Vypil jsem dvě a hnal jsem dále. Za 15 min mě zastavila kontrola a dala dýchnout. No byla ve mě malá dušička. Ale ukázalo to nula !!!!