jendahun

Kolik nám ještě zbývá času?Vím že to tu už bylo zmiňované několikrát,ale to je nový nalezený důkaz.

http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/251592-v-mexiku-objevili-1300-let-starou-zminku-o-roce-2012.html?ref=os­tatni-clanky
Doplňuji:
Tož to stihnu udělat i nějakou banku…v systému kde soudy pracují tak pomalu,bych se mohl vyhnout natržení zad…někde ve vězení.

Nejlepší odpověď
Alesh

Tak důkazem bych to asi nenazýval, možná by to sneslo označení: indicie.
Každopádně mi to žíly netrhá, jestli se má něco stát, tak se to stane a pokud to nemůžu ovlivnit, pak se tím netrápím. Musíš na všem vidět pozitiva. Např. ty jsi tu nedávno řešil, že případná milenka by mohla mít nějakou pohlavní chorobu. No, a když do roka bude konec, tak co, choroba se nestihne rozvinout a ty si aspoň užiješ. Vidíš, všechno zlé je k něčemu dobré! 🙂
Doplňuji:
To ti bude houby platný, stejně si ty prachy nestihneš užít! Udělej radši sousedku! 🙂

Další odpovědi
Drap

když to nemůžu ovlivnit, tak mi je to jedno

led

Stále dosť času, aby sme urobili aj niečo užitočné.

lexx

Konečně podívaná jakou Vesmír nezažil. Slavný konec Světa ! Neplaťte už svoje dluhy, když umřít tak s parádou. (citát: Jean Marais coby novinář Fandor, FANTOMAS I.)

Sůwa

Ahoj, já mám taky důkaz :
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1331nadap141535360­400230.jpg
Sůwa