zjentek

Kolik nadýchám bezprostředně po konzumaci 0,04 l 35% alkoholu a kolik hodinu po ní?

Nejlepší odpověď
nyjono

Záleží na tvé váze, spalování, kondici, jestli budeš spát nebo běhat, …
To nevíme, tak nelze dat odpověď.

Další odpovědi
Drap

Musíš vyzkoušet. U každého budou hodnoty jiné.

Jiří Bohumil

Nemožno konkrétně odpovědět, viz předchozí reakce. Kup si za pár kaček alkoholtester a raději si to před jízdou vždycky změř. I u Tebe to může být, podle momentální situace rozdílné (najezený, unavený, nevyspalý a.t.d.). Na odhad se nespoléhej! Mohlo by to přijít draho.