Ametyst

Kolik nabíjecích stanic pro elektromobily je v Ústeckém kraji?

Odpovědi
aliendrone

Já slyšel, že „stojan“ se zásuvkou v sobě skrývá značné množství měděné kabeláže. Potažmo soudím, že v Ústeckém kraji (kde se mi zdá koncentrace hnědočechů vyšší, než je republikový průměr) jich asi mnoho NEBUDE, přinejmenším FUNKČNÍCH. ;) :D :D

Emefej

V celém kraji netuším, přímo v Ústí vím o čtyřech.

dubraro

Asi dvacet. Je možné je zobrazit v aplikaci mapy.cz.

Jerome B

Ahoj,

Jste podnikatel nebo žena? Potřebuješ půjčku? Máte zájem o získání jakéhokoli typu půjčky? nebo jste ve finančním chaosu nebo potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete půjčku, abyste vyrovnali svůj dluh nebo splatili své účty a začali pěkně podnikat? Máte nízké kreditní skóre a je pro vás obtížné získat půjčku od místních bank/jiných finančních institucí? , kontaktujte nás prostřednictvím firemního e-mailu na adrese: jeromeburchael91@gmail.com

Kontakt přes Whatsapp: +12149748303
Pozdravy