Otazník123

Kolik myslíte, že si provozovatel vydělá peněz provozem této stánky?

Kolik myslíte, že si provozovatel této stránky vydělá peněz jejím provozem?

Odpovědi
anonym

Hodně peněz, ale na Forbes si musí asi ještě počkat.
Doplňuji: to je nadsázka, Kepler odpověděl, jak nejlépe na to asi lze odpovědět.

Kepler

Já myslím, že je to jeho věc a naše zbytečná starost. Asi vydělává dost, aby to nezabalil.

Drap

Netuším, a je mě to i jedno. Je to přece jeho soukromá věc a takovou šanci má přece každý.

nyjono

Když si založíš a rozjedeš podobné stránky, zjistíš to.

Pepa25

Tak akorát, že to zaplatí dva lidi …

Zdroj: https://or.jus­tice.cz/ias/u­i/vypis-sl-detail?dokumen­t=55768940&sub­jektId=285242&s­pis=995852

Otazník123

Drap: Jistě že takovou šanci má každý. Ptám se pouze ze zvědavosti. Není potřeba ve všem hned vidět závist…Řídím se heslem přej a bude ti přáno 🙂

zjentek

Ne všichni jsou však stejní. Mrkni třeba na mě… já tento werb PŘÍMO PODPORUJU! A nezištně.