Rokio

Kolik myslíte, že galský válečník Obelix z komiksu o Asterixovi dokáže porazit římských legionářů najednou?

Napište svůj subjektivní názor.

zdroj obrázku: pixabay.com – https://pixaba­y.com/cs/photos/%C5%99%C­3%ADman%C3%A9-asterix-obelix-postava-1830100/

Odpovědi
Kelt

Nechce se mi to stahovat, dívat se na a počítat. Záleží, kolik tam toho malíř namaloval a jak to dali do filmu. Pokud to chceš vědět, podívej se na film, určitě je na youtube nebo na ulozto.cz.

aliendrone

Jestli si to dobře pamatuji, tak přesně tolik, kolik určí pánové Uderzo a Goscinny. ;) :D :D