Bebe2452

Kolik můžu podat přihlášek v 2. kole přijímaček na SŠ?

A nevíte taky náhodou, kde a kdy bych zjistila, které školy ty druhé kola vlastně dělají?

Nejlepší odpověď
annas

" Další kola přijímacího řízení

  • není omezen počet přihlášek ani počet škol (týká se i přihlášek do víceletých gymnázií, oborů vzdělání s talentovou zkouškou a konzervatoří) – v rámci jedné školy a jednoho kola musí jít o různé obory vzdělání (nelze konat přijímací zkoušku v jednom kole přijímacího řízení ve více termínech)
  • není stanoven termín pro ukončení dalších kol přijímacího řízení"

http://www.jmsko­ly.cz/organiza­ce/org-1270/informace-k-prijimaci-rizeni-na-stredni-skoly-20142015