Avatar uživatele
Pajko60

Kolik můžu odpracovat za měsíc 12h nočních? Pracuju ve strojírenství, nepřetržitý provoz, riziko č. 3.

V listopadu jsem odpracoval 12 12h nočních směn a dnes 7. 12. jsem se dozvěděl, že mám proplacených 88 h nočních. Zbytek mi bylo zaplaceno do ranních směn. Jak je to vůbec možné , když jsem v listopadu žádnou ranní směnu neodpracoval?

Zajímavá 0 před 863 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Odjakživa platilo že noční směna je mezi 22:oo – 06:oo. Platilo to i za komunistů. Takže ti to zaplatili správně. Noční můžeš dělat třeba celý měsíc. Musí být ale dodrženy povinné dny na odpočinek.
Pokud vím, tak za noční býval příplatek, nikoliv hodinová sazba.

Upravil/a: mosoj

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Mc Merkurion Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
df

Nevím, kolik dvanáctek můžeš odpracovat, ale podle toho, co píšeš, tak ti proplatili osm. Tak příště dělej max 8 nočních za měsíc. A řekni dost (anebo můžeš delat šaška dál).

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pajko60

Mám dělat den raní den noční . Měli jsme často nemocné dítě tak nemohlo do školky . Manželka je ve skusebni době na raní směny . Tak aby jsme nemuseli brát paragraf já dělal místo raní noční a manželka normálně chodila do práce … Dnes sem si to kontroloval v přehledu docházky ve qadu a mám tam 144h nočních ale proplacení mam jen 88

Avatar uživatele
df

Tak to beru toho šaška zpět

Avatar uživatele
Pepa25

Chápu správně, že jste dělal jinou směnu, než jste měl? Zaměstnavatel vám to dovolil? Jak to bylo evidováno?

Avatar uživatele
elkon

Zeptej se v účtárně.

Nový příspěvek