Avatar uživatele
Kwika13

Kolik Můžou stát repráčky k netbooku ?

Chtěla bych se zeptat …k vánocům jsem dostala netbook a chtěla bych si k němu pořídit repráčky.. kolik tak mohou stát popřípadě jestli víte nějakou dobrou internetovou stránku … děkuju moc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, flodur před 4862 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

ale tam jsou přeci zabudované

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Repráčiky v NB nie sú vhodné na hudbu.
Dobré sú USB reproduktory. Vychádza to asi na 400.-Kč
Nedoporučujem tie lacné malé krabičky na jack bez zdroja. Nie sú veľmi kvalitné, chýbajú im basy a výšky. Ak chcete kúpiť také, nech majú aspoň napájanie na 230V, možnosť regulovať farbu zvuku a hlasitosť. Prípadne majú zdierku na sluchátka. Aj sluchátka by mali byť aspoň čiestočne uzavreté (zakrývajú aj okolie ucha a zvuk nejde von)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
flodur

Já používám sluchátka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Já jsem koupila teď k Vánocům reproduktory v Globusu za 250,–Kč. Nejlevnější měli za 150,– Kč. Reproduktorů je velký výběr v různých cenových relacích a samozřejmě kvalitě a funkčnosti. Jde o to, k čemu je využijete.
Ty moje mají USB, zapojím je do notebooku a berou si energii z něj. Nemusí být tedy zvlášť v zásuvce. A to se mi na nich líbilo. 🙂
Konkrétně jsou to tyto http://www.zbo­zi.cz/p327691-hama-57139-multimedialni-reproduktory-ls-150-s-napajenim-z-usb-portu/?q=repro­duktory%20hama&r=hin­t&sId=CkRVuTdqwQU­jY-6t67Dh&catego­ryPath=/elektro­nika/audio/re­prosoustavy-a-reproduktory&thru=&ca­tegoryId=40&pro­ductName=HAMA%2057139%2­0Multimedi%C3%A1ln%C­3%AD%20reproduk­tory%20%22LS%2­0150%22%20s%20nap%C3%A1j­en%C3%ADm%20z%20US­B%20portu

Hanulko, zabudované tam jsou, ale ty jsou moc tiché. Lepší je koupit si ještě k tomu další.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek