Kwika13

Kolik Můžou stát repráčky k netbooku ?

Chtěla bych se zeptat …k vánocům jsem dostala netbook a chtěla bych si k němu pořídit repráčky.. kolik tak mohou stát popřípadě jestli víte nějakou dobrou internetovou stránku … děkuju moc

Nejlepší odpověď
hanulka11

ale tam jsou přeci zabudované

Další odpovědi
led

Repráčiky v NB nie sú vhodné na hudbu.
Dobré sú USB reproduktory. Vychádza to asi na 400.-Kč
Nedoporučujem tie lacné malé krabičky na jack bez zdroja. Nie sú veľmi kvalitné, chýbajú im basy a výšky. Ak chcete kúpiť také, nech majú aspoň napájanie na 230V, možnosť regulovať farbu zvuku a hlasitosť. Prípadne majú zdierku na sluchátka. Aj sluchátka by mali byť aspoň čiestočne uzavreté (zakrývajú aj okolie ucha a zvuk nejde von)

flodur

Já používám sluchátka.

kapka

Já jsem koupila teď k Vánocům reproduktory v Globusu za 250,–Kč. Nejlevnější měli za 150,– Kč. Reproduktorů je velký výběr v různých cenových relacích a samozřejmě kvalitě a funkčnosti. Jde o to, k čemu je využijete.
Ty moje mají USB, zapojím je do notebooku a berou si energii z něj. Nemusí být tedy zvlášť v zásuvce. A to se mi na nich líbilo. 🙂
Konkrétně jsou to tyto http://www.zbo­zi.cz/p327691-hama-57139-multimedialni-reproduktory-ls-150-s-napajenim-z-usb-portu/?q=repro­duktory%20hama&r=hin­t&sId=CkRVuTdqwQU­jY-6t67Dh&catego­ryPath=/elektro­nika/audio/re­prosoustavy-a-reproduktory&thru=&ca­tegoryId=40&pro­ductName=HAMA%2057139%2­0Multimedi%C3%A1ln%C­3%AD%20reproduk­tory%20%22LS%2­0150%22%20s%20nap%C3%A1j­en%C3%ADm%20z%20US­B%20portu

Hanulko, zabudované tam jsou, ale ty jsou moc tiché. Lepší je koupit si ještě k tomu další.