Džanička

Kolik může stát koupě vysílacího práva na film v televizi?

Tak přibližně.. ;)

Odpovědi
houbín

To záleží na mnoha faktorech, hlavně kdo tyto práva vlastní. Ceny asi jen tak na internetu k dispozici nebudou, ale např. cena vysílaní LOH 2012 v Londýně byla pro Evropu 570 milionů dolarů (cca 12,65 miliard Kč), pro Ameriku dokonce 1181 milionu dolarů (cca 26,21 miliard korun). Kolik pak platí jednotlivé televize, s tím se nikdo chlubit nebude.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Te­levizn%C3%AD_pr%C­3%A1va

gecco

Úplně přesně?? – od 0,– po ´mnoho´ Kč…
:-O
Kolik může stát koupě zboží v obchodě? – tak přibližně…