Neonka

Kolik může přibližně stát vydání knihy vlastním nákladem ?

Nejlepší odpověď
kazisvět

knihu vydáte pomocí specializovaných služeb na vydávání knih ve velmi nízkém nákladu i za cenu pod 10 000 Kč. Ceny viz zdroj.
Cena záleží na nákladu, způsobu vazby a použití barev.

Zdroj: www.blurb.com/cre­ate/book/pricing

Další odpovědi
Michal Kole

Od sto tisíc výš, zálěží v jaké kvalitě (vazba, papír, barva), počtu výtisků, počtu stran

atriplex

Nejdražší stejně nakonec bude propagace a distribuce.

venkovan

Odhadem bych zašel do prodejny, našel podobně velkou knihu v podobné grafické úpravě, podíval bych se na počet výtisků, a na cenu knihy a asi tak 30–50 % z její ceny jsou výrobní náklady.
Ale nejlepší je poslat dotaz k výrobci knih a přímo se zeptat u něj. taky to budou stejně jen odhady.

hanulka11

a mohu se zeptat na žánr?