dust8

Kolik může mít průměrný člověk za život slabých chvil?

Odpovědi
Kepler

Minimálně dvě: když se narodí a pak když umírá.

Kelt

Minimálně jednu a trvá celý život od narození do konce. Protože průměrný člověk se nedokáže povznést, je smířený s osudem. Ale nezáleží na tom, kolikrát ti dal život KO, ale kolikrát ses dokázal zvednout a znovu bojovat. A slabá chvíle může být třeba nejcennější zkušenost tvého života.

Tabea

To asi nelze obecně říct. Záleží na okolnostech. Zrovna tady na webu je zajímavé sledovat nálady uživatelů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

dust8

Kepler: To vyznívá jako by měl být člověk snad stroj a ne člověk, který chybuje. ;)