Kryšpín

Kolik může mít měsiční příjem elektrikář pracující jako OSVČ?

Samozřejmě po odečtení daní, nákladů a pod. kolega má chalupu v menším městečku elektrikář výměna jedné zásuvky na 230 Volt, poškozené krabičky s věnečkem práce 3 hodiny, 3× 500 Kč, doprava 300, materiál 250, údajně vše nestíhá a zakázek má denně několik.

Odpovědi
mosoj

To víš že jo. Na výměnu krabice si budu zvát elektrikáře..­... Bzzzz

Drap

Záleží na tom jaké má ceny, zda si ho někdo obědná a jak pracuje. Žádný průměr/skutečný/ nelze v podstatě zjistit.

hapiky

Je to práce na půl hodiny!

aliendrone

To je tak na uživení se, žádné ejchuchu. S ohledem na to, že se v současné době doporučuje, že KAŽDY si má na důchod našetřit ALESPOŇ 2 000 000Kč (tedy k DNEŠNÍMU dni, počítej, že za nějakých 30 let se částka přinejmenším ze tří až pětinásobí) to vypadá, že si pod sebou řeže větev – pokud razantně nezvedne výdělky.

Tady dokonce tvrdí, že musíš naspořit na důchod 3 mega, tak si vyber. ;) :D :D https://www.id­nes.cz/ekonomi­ka/domaci/roz­hovor-s-sefem-kb-penzijni-spolecnosti-pavlem-racochou.A161018_140­258_ekonomika_lve

Vidím to přímo holografcky, jak si většina lidí při placení hypoték a leasingů, dětí a vůbec alespoň trochu normálního způsobu života (jako je sem tam dovolená, vánoce atd.) ještě naspoří 3 miloše/osobu z výplaty. ROFL!!! :D :D :D

Michálek1245

Já si myslím, že si můžete vydělat, kolik chcete. Vždyť o tom to podnikání přeci je. Ale jako jestli se vám to vyplatí, tak to fakt nevím. My jsme nedávno dělali s firmou na elektroinstalace Praha taky nějaké zásahy a přišlo mi, že jsou až nějak podezřele levní. Tak buď nemají takové náklady, což se mi nezdá, nebo si moc nevydělají.