Kelt

Nevím

Pokud nevidím obličej, postavu a jiné části těla, je to těžké rozhodnout. Navíc asiatky vypadají jako dvanáctiletá školačka, ale doma má stejně starou dceru.

Kepler

Dvacet

rouzi

Třicet

dvacetpět

Rokio

Dvacet

Jedná se o můj tip.

Im your fan

Nevím

dudu

Jiná možnost

Jako u většiny otázek od tohoto autora u nich postrádám smysl. Asi každého však zaujme dokonalost ochrany jejich majitelky před možnou infekcí

zjentek

Dudu, musíš hledat smysl v tom, co ti život přinese, nikoli výhradně v tom, co přineseš ty jemu. Víš? Pak se to zlepší brouku.

dudu

Pro někoho je to asi překvapivé, ale existují jedinci považující za samozřejmost nejen brát, ale i dávat.

zjentek

Chytře jsi zde ohnul realitu, ale ne dost.

Jinak tyhle žvásty dnes ohromí snad už jen vnoučata, čekající s nataženou rukou. Pro mě tohle překvapivé není, podobných jedinců jsou plné kostely. Bejt tak představený církve, to by bylo terno, viď? Přestože máš v prezentaci své osoby na ůpodobně představeného" dobře nakročeno, nemyslíš si, dudu, že si píšeš s nějakou ovečkou, žene…

dudu

Chlapče a tebe ta kastrace těžce poznamenala.

dudu

To jsem poznal už dávno, že jsi býval, zdůrazňuji býval divoký býček. Ale časy se mění.....

anonym

ehm, pořád v té otázce nevidím žádný smysl :-/

anonym

ale jen pro Dudu malé technické doplnění, „dokonalá ochrana“ nositele to bohužel není, paní se s tou rouškou může snadno nakazit pouhým vdechnutím kapének, dokonalé by to bylo pokud by místo roušky měla respirátor. Takhle je to takový divný kočkopes … dalo by se říci že k obrácenné ochranné funkci roušky nemá smysl nosit štít, protože ochrana nositele stejně není rouškou zaručena a ochrana očí už na tom mnoho nezmění.

zjentek

Pardon, přináší… oprava (;