neznaboh

Kolik může být honorář českých oblíbených kapel na letních festivalech?

Nejlepší odpověď
anonym

Ceníky jednotlivých hudebních skupin jsou velmi pohyblivá částka, kterou má uvedou každá skupina na svých webovkách a většinou se odvíjí od mnoha faktorů.
Běžné vystoupení skupiny stojí 65–90tis.Kč i více (mám na mysli české kapely),
ale vystoupení na festivalech bývá kratší než běžný koncert, takže tomu odpovídá i cena.

Další odpovědi
Drap

Nedá se takto odpovědět. Každá kapela má jiné ceny. Ceny se vždy sjednávají dohgodou.