bolak

Kolik musíte mít na Youtube zhlédnutí u svých videí nebo odběratelů, abyste si mohli vydělávat na reklamě?

alesruza: No a reálně? Když budeš mít na každé video měsíčně třeba 1000 zhlédnutí a budeš dávat 1 video denně, kolik si za ten měsíc vyděláš? Jsou to spíš desetikoruny, stokoruny, anebo tisíce?

Odpovědi
alesruza

Nula, stačí, když si zpeněžení aktivuješ v nastavení.

bububabu

Na sledovanosti nezáleží. Záleží na tom jestli to video, nebo hudba, nebo zdroj, zkrátka co tam sdílíš někomu nepatří a jen a jen celý tvá tvorba.

nyjono

bububabu, na sledovanosti nezáleží?
To jako, když někdo umístí svoje vlastní video a shlédne ho 10 kamarádů, tak to bude stačit???
To by brala asi každá firma, která potřebuje reklamu 🙂 🙂 🙂

alesruza

Reálně jsem se setkal s tím, že za 2200 zhlédnutí, jsem měl 1 dolar.