Kolik musím vypít nápojů šumivého multivitamínu, abych se předávkoval?

Nestane se mi nic, když si udělám jeden šumák ráno, odpoledne si udělám další (neúmyslně, protože jsem zapomněl, že už jsem ráno měl).

Nejlepší odpověď
verka

Mimo toho, že ti půjdou bublinky i ušima, se ti vůbec nic nestane.

Další odpovědi
dj.david1234

No to by jsi musel/a asi celý platíčko.. ale snad to nechceš dělat schválně..
Jako malý jsme to ,,cucali´´ a to padlo platíčko na dva lidi… a bylo nám maximálně blbě no..

ReHu

Neboj, v šumáku mulťáku moc vitamínů není.

janek66

Běžného multivitaminu který obsahuje vitamin C se nelze předávkovat je rozpustný ve vodě,nadbytečné množství tělo vyloučí močí.Problém by byl u vitamínů A,D,E,K.Ty jsou rozpustné v tucích a zůstávají v těle.Ale ty v šumivých tabletách nebývají.