jirka F

Kolik musím vypít kávy, abych v klidu vydržel bdít od 20:00 až do 6:00 do rána vcelku?

Nebo to půjde i bez kávy.

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze stanovit. Na každého jedince působí káva jinak. Pokud se budeš dobře bavit, nebo dělat nějakou zábavnou činnost, vydržíš to v pohodě i bez kávy.

Další odpovědi
orwell

Káva je nespolehlivá, ale určitě to půjde i bez ní. Já bych doporučit například takovou ne příliš utaženou palečnici.

Kepler

Na mně třeba káva vůbec nepůsobí. Ale když to nebudeš přehánět s jídlem ani alkoholem a nebude nuda, dá se to v pohodě. Úplně nejlepší je půlnoční vycházka a přivítat Nový rok venku pod ohňostrojem.

quentos

Dej si mocca kávu, ta stačí i jedna a jedeš celou noc. Vyzkoušeno.

mosoj

A kolik vážíš?