dust8

Kolik musí být vidět asi tak octomilek v místnosti, aby se dalo mluvit o přemnožení?

Jak skladovat ovoce typu banány, když jim vadí zakrytí (zrychlené hnití), čili se na ně octomilky snášejí?

Nejlepší odpověď
Kepler

Přemnožené jsou v okamžiku, kdy na ně budeš muset vzít vysavač.

Další odpovědi
aliendrone

Nooo… asi tak JEDNA, podle mě. K tomu skladování, vygoogli si slovo LEDNICE včetně obrázku. I kdyby se ti tam octomilka dostala, moc chuti ke skotačení mít NEBUDE. ;) :D :D

aliendrone

Kepler>>> Myslím, že jde o RELATIVNÍ posuzování. ;) :D :D

Kepler

Jistě, i jedna octomilka může být moc. Mimochodem banány ti od druhého dne začnou v lednici černat, ty tam prostě nepatří. Ale třeba i jednoho rusa bych vrazil rovnou do mrazáku.

aliendrone

Kepler>>> V tom to právě JE! Nechápu to, ale v lednici dozrají RYCHLEJI (včetně toho nevyhnutelného černání), ale pořád lepší, než chroupat zelené. ;) :)