Kryšpín

Kolik movitější sportovci v Česku přispěli na boj proti koronaviru?

Mimo menšího pohoštění, darování roušek, kávy příp. letního ubytování. Od čutálistů po tenis dámy a další vrcholové movité sportovce.

Odpovědi
Ametyst

🙂 Nějak se tím nechlubí. Stejně jako se nechlubí bohaté nadnárodní firmy: ty naopak žebrají u vlád o peníze daňových poplatníků. K neuvěření. O zisk se nedělí, ale o ztráty vždycky.

df

Kolik jsi přispěl ty?

autacek

Spíš se zeptej, kolik přispěl AB a kolik si pro holding vzal.

Pepa25

Proč by to měli říkat nějakému Kryšpínovi? Aby je pomluvil, že dali málo?

Kryšpín

Df, až bude nasazeno proměřování národa podle kandidáta na státní vyznamenání a presidenta zoubků dám 10% z průměrného platu a poté se rozhýbají i čutálisté sloužící potomkům Mao Ce Tunga.

df

nerozumím tvé řeči