Odpovedi18

Kolik mohu vyčerpat ze svých kontokorentů?

Potřeboval bych pomoci kdo by mi vysvětlil jak tohle mám pochopit? Chtějí po mě, kolik mám peněz na účtech včetně těch co mám v jiných bankách?

Kolik celkem můžete vyčerpat ze svých kontokorentů (včetně toho u nás) nebo kreditních karet jinde?

Uveďte součet úvěrových rámců, tedy maximálních limitů čerpání, u všech kontokorentů, kreditních karet a kreditních účtů, které máte u jiných úvěrových společností.

Pokud máte kreditní karty a kontokorenty v jiné měně než v korunách, použijte prosím pro převod aktuální kurz České národní banky. Jestli k nám půjčku převádíte odjinud, nezapomeňte zahrnout měsíční splátku převáděné půjčky.

Odpovědi
Pepa25

Dotaz je na možnost čerpání neboli úvěrové rámce.
Případ:

  1. mám kontokorent s možností jít 5 tisíc do minusu → úvěrový rámec 5000 Kč
  2. mám kreditní kartu s limitem 15 tis. Kč → úvěrový rámec 15000 Kč

V totmo případu je součet úvěrových rámců 20000 Kč.

Edison

Mno.. jak velké máš kontokorenty dohodnuté s poskytovatelem / bankou… Co je na tom k nepochopení? Je to prostě rezerva, kterou nikdo dál nekontroluje, proto se na to ptaj.

elkon

To se ptej tam, kde máš účty. A kdo chce po tobě, To je zmatený dotaz.

Edison

Elkone, má na to smlouvy a dá se to najít ve svém internetovém bankovnictví.