Honza_Kafe

Kolik mohou stát zámky pro RD (branka, hlavní a zadní dveře), aby šly odemknout jediným klíčem?

Dnes mám tři klíče a rád bych nosil jeden…

Nejlepší odpověď
autacek

Se to prodává v každém hobbymarketu, cena není vyšší než za tři samostatné vložky, pochopitelně cena pak záleží na bezpečnostní třídě zámku.

Další odpovědi
mosoj

Tři vložky na jeden klíč 600 – 700 Kč.

http://www.fab-shop.cz/?opTy­pe=opShow&mK=100

Randezvous

To záleží. Klasická fabka málo, ale zase málo vydrží.
Osobně bych po troše hledání doporučil český TOKOZ: http://eshop.to­koz.cz/Cylindric­ka-vlozka-TOKOZ-PRO-300-_d157252444_1­1047.aspx
Už jen kvůli tomu, že v brance to vydrží nečistoty i mrazy a dá se nastavit přesná šířka vložky. A 2100 Kč mi nepřijde tolik.

ladaadal

Randezvous za ty peníze už by měl pomalu elektroniku. Vzhledem k těm hlavním dveřím bych šel do bezpečnostní Fabky, do 1000 se vejde i s 6ti klíčema. Jinak obyčejná vyjde na nějakých 120,–Kč za jednu a že jsou tři na jeden klíč nehraje roli.

Pan Kotleta

ladaadal: Proč elektroniku? Koupí dvě vožky a jedenu půlvložku anebo visací zámek – třeba zmiňovaný TOKOZ umožňuje kombinovat klíč mezi všemi produkty – osobní zkušenost.